Комарец
Добредојдовте на Комарец Форум!
Комарец
Добредојдовте на Комарец Форум!
Комарец
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Колку часа дневно поминувате пред компјутер?

Go down 
АвторПорака
ROCK ON
Двоен Модератор
Двоен Модератор
ROCK ON


Број на мислења : 200
Години: : 27

Колку часа дневно поминувате пред компјутер? Empty
ПишувањеПредмет: Колку часа дневно поминувате пред компјутер?   Колку часа дневно поминувате пред компјутер? EmptyЧет Aвг 06, 2009 10:53 pm

Јас поминувам околу 8 часа...а вие?
Вратете се на почетокот Go down
 
Колку часа дневно поминувате пред компјутер?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Каков компјутер имате!?
» Колку членови има вашето семејство???
» Што мислете за брзата храна и колку често ја конзумирате?
» Каков мобилен телефон користите и колку е добар???

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Комарец :: Стил на Живот :: Генерална дискусија-
Отиди до: