Комарец
Добредојдовте на Комарец Форум!
Комарец
Добредојдовте на Комарец Форум!
Комарец
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Омилена македонска телевизија???

Go down 
+10
Фликси
dimitaar
Borce
ROCK ON
slave_7
GemmaAtkinson
Bubo
stolee
М@CED()NIA W{}LVE$
PATO_007
14 posters
АвторПорака
PATO_007
Двоен Модератор
Двоен Модератор
PATO_007


Број на мислења : 398
Години: : 30

Омилена македонска телевизија??? Empty
ПишувањеПредмет: Омилена македонска телевизија???   Омилена македонска телевизија??? EmptyЧет Jул 09, 2009 5:04 pm

Која ви е омилена македонска телевизија???
Мене ми се А1 Сител Телма и Канал 5.....(да не ги набројувам сите бидејки сите ми се омилени)
Вратете се на почетокот Go down
М@CED()NIA W{}LVE$
Модератор
Модератор
М@CED()NIA W{}LVE$


Број на мислења : 147

Омилена македонска телевизија??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена македонска телевизија???   Омилена македонска телевизија??? EmptyЧет Jул 09, 2009 5:15 pm

А1,телма,канал 5 , сител тие ми се најомилени
Вратете се на почетокот Go down
stolee
Администратор
Администратор
stolee


Број на мислења : 216

Омилена македонска телевизија??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена македонска телевизија???   Омилена македонска телевизија??? EmptyЧет Jул 09, 2009 5:16 pm

А1 и Канал 5, другите не ги бива Насмевка
Вратете се на почетокот Go down
https://klik.macedonianforum.net
Bubo
Администратор
Администратор
Bubo


Број на мислења : 286
Години: : 27

Омилена македонска телевизија??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена македонска телевизија???   Омилена македонска телевизија??? EmptyЧет Jул 09, 2009 5:26 pm

Исто и за мене!!
Вратете се на почетокот Go down
GemmaAtkinson
Двоен Модератор
Двоен Модератор
GemmaAtkinson


Број на мислења : 151

Омилена македонска телевизија??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена македонска телевизија???   Омилена македонска телевизија??? EmptyЧет Jул 09, 2009 8:53 pm

А1 и Канал 5. Тема има доста корисни документарци ( и првенство)
Вратете се на почетокот Go down
slave_7
Двоен Модератор
Двоен Модератор
slave_7


Број на мислења : 144

Омилена македонска телевизија??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена македонска телевизија???   Омилена македонска телевизија??? EmptyПет Jул 10, 2009 8:28 am

најчесто гледам на А1 другите многу ретко,освен кога има некој добар филм или фудбал
Вратете се на почетокот Go down
ROCK ON
Двоен Модератор
Двоен Модератор
ROCK ON


Број на мислења : 200
Години: : 27

Омилена македонска телевизија??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена македонска телевизија???   Омилена македонска телевизија??? EmptyПет Jул 10, 2009 10:43 am

А1 и канал 5 а понекогаш гледам сител
Вратете се на почетокот Go down
Borce
Форумџија
Форумџија
Borce


Број на мислења : 58

Омилена македонска телевизија??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена македонска телевизија???   Омилена македонска телевизија??? EmptyНед Jул 12, 2009 2:09 am

а1 сител и канал 5
Вратете се на почетокот Go down
dimitaar
Администратор
Администратор
dimitaar


Број на мислења : 39
Години: : 27

Омилена македонска телевизија??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена македонска телевизија???   Омилена македонска телевизија??? EmptyНед Jул 12, 2009 11:58 am

А1,сител3 Хаха Хаха и Канал 5:)
Вратете се на почетокот Go down
Фликси
Двоен Модератор
Двоен Модератор
Фликси


Број на мислења : 185
Години: : 25

Омилена македонска телевизија??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена македонска телевизија???   Омилена македонска телевизија??? EmptyНед Jул 12, 2009 10:14 pm

dimitaar напиша:
А1,сител3 Хаха Хаха и Канал 5:)


Сител 3??Сигурно за порнич а?
Вратете се на почетокот Go down
Ljube-AcMilan
Почетник
Почетник
Ljube-AcMilan


Број на мислења : 35
Години: : 29

Омилена македонска телевизија??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена македонска телевизија???   Омилена македонска телевизија??? EmptyВто Jул 14, 2009 4:04 pm

телма оти дават италијанско првенство и А1 оти даваат добри филмови cheers
Вратете се на почетокот Go down
BoMbA
Почетник
Почетник
BoMbA


Број на мислења : 44

Омилена македонска телевизија??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена македонска телевизија???   Омилена македонска телевизија??? EmptyСаб Jул 18, 2009 6:01 pm

А1 и А2!!!
Вратете се на почетокот Go down
Mikiyo San
Администратор
Администратор
Mikiyo San


Број на мислења : 228
Години: : 27

Омилена македонска телевизија??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена македонска телевизија???   Омилена македонска телевизија??? EmptyСаб Jул 18, 2009 6:55 pm

А1,А2(само заради саут парк)добра е бе сител 3...ц ц ц...што и фалиНасмевкаНасмевка и канал 5
Вратете се на почетокот Go down
Фликси
Двоен Модератор
Двоен Модератор
Фликси


Број на мислења : 185
Години: : 25

Омилена македонска телевизија??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена македонска телевизија???   Омилена македонска телевизија??? EmptyПон Jул 20, 2009 4:36 pm

Mikiyo San напиша:
А1,А2(само заради саут парк)добра е бе сител 3...ц ц ц...што и фалиНасмевкаНасмевка и канал 5
Абе,могу гледаш Сител 3 после 00-00 Ч ??
Вратете се на почетокот Go down
Mikiyo San
Администратор
Администратор
Mikiyo San


Број на мислења : 228
Години: : 27

Омилена македонска телевизија??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена македонска телевизија???   Омилена македонска телевизија??? EmptyПон Jул 20, 2009 5:01 pm

ц ц ц...црни умови..само на порки мислите..ц ц ц!!
он. не гледам бе..хаха неам др раота ке глеам..па и за тоа..хенд џоб..вие таа работа прајте ја..
Вратете се на почетокот Go down
TV Bumerang
Почетник
Почетник
TV Bumerang


Број на мислења : 1

Омилена македонска телевизија??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена македонска телевизија???   Омилена македонска телевизија??? EmptyНед Фед 28, 2010 9:33 pm

Поздрав од ТВ Бумеранг Гитарист
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Омилена македонска телевизија??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилена македонска телевизија???   Омилена македонска телевизија??? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Омилена македонска телевизија???
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Која ви е омилена странска телевизија?
» Македонска репрезентација
» Која ви е омилена марка ?

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Комарец :: Култура :: Филм и ТВ-
Отиди до: