Комарец
Добредојдовте на Комарец Форум!
Комарец
Добредојдовте на Комарец Форум!
Комарец
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Побарувања на програми!!

Go down 
5 posters
АвторПорака
Bubo
Администратор
Администратор
Bubo


Број на мислења : 286
Години: : 27

Побарувања на програми!! Empty
ПишувањеПредмет: Побарувања на програми!!   Побарувања на програми!! EmptyЧет Jул 09, 2009 2:59 pm

Овде ке можете да побарувате програми но линковите за download да одат по ПП....
Вратете се на почетокот Go down
М@CED()NIA W{}LVE$
Модератор
Модератор
М@CED()NIA W{}LVE$


Број на мислења : 147

Побарувања на програми!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Побарувања на програми!!   Побарувања на програми!! EmptyЧет Jул 09, 2009 5:29 pm

ако може линк од неро
Вратете се на почетокот Go down
Фликси
Двоен Модератор
Двоен Модератор
Фликси


Број на мислења : 185
Години: : 25

Побарувања на програми!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Побарувања на програми!!   Побарувања на програми!! EmptyПет Jул 10, 2009 10:22 pm

Ми треба Visual Basic 2008
Вратете се на почетокот Go down
stolee
Администратор
Администратор
stolee


Број на мислења : 216

Побарувања на програми!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Побарувања на програми!!   Побарувања на програми!! EmptyПон Jул 13, 2009 12:08 am

xXx напиша:
ако може линк од неро

Koja верзија? Насмевка

Flixxi напиша:
Ми треба Visual Basic 2008

Пратено по ПП Намигнува
Вратете се на почетокот Go down
https://klik.macedonianforum.net
slave_7
Двоен Модератор
Двоен Модератор
slave_7


Број на мислења : 144

Побарувања на програми!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Побарувања на програми!!   Побарувања на програми!! EmptyЧет Jул 16, 2009 7:31 pm

ми треба некој добар антивирус,било каков,само да е добар.Ако може некој да ми помогне
slave_nani17@hotmail.com
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Побарувања на програми!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Побарувања на програми!!   Побарувања на програми!! Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Побарувања на програми!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Побарувања на Филм/превод на филм

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Комарец :: Компјутери и Технологија :: Софтвер-
Отиди до: