Комарец
Добредојдовте на Комарец Форум!
Комарец
Добредојдовте на Комарец Форум!
Комарец
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Сте плачеле ли за вашата љубов..?

Go down 
+12
Manutdgirl
nicer_girl
македонче93
stolee
GemmaAtkinson
* Тина *
slave_7
ROCK ON
~ Моне ~
PATO_007
Bubo
Mikiyo San
16 posters
АвторПорака
Mikiyo San
Администратор
Администратор
Mikiyo San


Број на мислења : 228
Години: : 27

Сте плачеле ли за вашата љубов..? Empty
ПишувањеПредмет: Сте плачеле ли за вашата љубов..?   Сте плачеле ли за вашата љубов..? EmptyЧет Jул 09, 2009 2:10 pm

Бидете искрени..дали сте плачеле за вашата љубов..пример кога сте раскинале или биле повредени од нејзина/негова страна..??
Вратете се на почетокот Go down
Bubo
Администратор
Администратор
Bubo


Број на мислења : 286
Години: : 27

Сте плачеле ли за вашата љубов..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сте плачеле ли за вашата љубов..?   Сте плачеле ли за вашата љубов..? EmptyЧет Jул 09, 2009 2:11 pm

Не...Никако..
Вратете се на почетокот Go down
PATO_007
Двоен Модератор
Двоен Модератор
PATO_007


Број на мислења : 398
Години: : 30

Сте плачеле ли за вашата љубов..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сте плачеле ли за вашата љубов..?   Сте плачеле ли за вашата љубов..? EmptyЧет Jул 09, 2009 4:56 pm

Засега не...
Вратете се на почетокот Go down
~ Моне ~
Почетник
Почетник
~ Моне ~


Број на мислења : 31
Години: : 28

Сте плачеле ли за вашата љубов..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сте плачеле ли за вашата љубов..?   Сте плачеле ли за вашата љубов..? EmptyЧет Jул 09, 2009 6:06 pm

Да ... иам плачено ... Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
ROCK ON
Двоен Модератор
Двоен Модератор
ROCK ON


Број на мислења : 200
Години: : 27

Сте плачеле ли за вашата љубов..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сте плачеле ли за вашата љубов..?   Сте плачеле ли за вашата љубов..? EmptyЧет Jул 09, 2009 6:29 pm

Имам плачено за љубов ама не сум имала дечко...а иначе заради некој шо не ме сака имам плачено
Вратете се на почетокот Go down
slave_7
Двоен Модератор
Двоен Модератор
slave_7


Број на мислења : 144

Сте плачеле ли за вашата љубов..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сте плачеле ли за вашата љубов..?   Сте плачеле ли за вашата љубов..? EmptyЧет Jул 09, 2009 6:35 pm

не,никако и не планирам....знам да трпам
Вратете се на почетокот Go down
* Тина *
Почетник
Почетник
* Тина *


Број на мислења : 7
Години: : 27

Сте плачеле ли за вашата љубов..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сте плачеле ли за вашата љубов..?   Сте плачеле ли за вашата љубов..? EmptyЧет Jул 09, 2009 7:11 pm

Да,имам плачено...Будала работа.Ако од 14 години се трескаме за љубов,понатака незнам што ќе правиме. Шокиран
Вратете се на почетокот Go down
GemmaAtkinson
Двоен Модератор
Двоен Модератор
GemmaAtkinson


Број на мислења : 151

Сте плачеле ли за вашата љубов..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сте плачеле ли за вашата љубов..?   Сте плачеле ли за вашата љубов..? EmptyЧет Jул 09, 2009 8:35 pm

Фала богу НЕ
Вратете се на почетокот Go down
stolee
Администратор
Администратор
stolee


Број на мислења : 216

Сте плачеле ли за вашата љубов..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сте плачеле ли за вашата љубов..?   Сте плачеле ли за вашата љубов..? EmptyЧет Jул 09, 2009 9:55 pm

Засега не Насмевка
Вратете се на почетокот Go down
https://klik.macedonianforum.net
ROCK ON
Двоен Модератор
Двоен Модератор
ROCK ON


Број на мислења : 200
Години: : 27

Сте плачеле ли за вашата љубов..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сте плачеле ли за вашата љубов..?   Сте плачеле ли за вашата љубов..? EmptyЧет Jул 09, 2009 11:08 pm

Хаха Тина да така е.....
Вратете се на почетокот Go down
македонче93
Почетник
Почетник
македонче93


Број на мислења : 36

Сте плачеле ли за вашата љубов..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сте плачеле ли за вашата љубов..?   Сте плачеле ли за вашата љубов..? EmptyПет Jул 10, 2009 1:03 am

Nope. Насмевка
Вратете се на почетокот Go down
nicer_girl
Почетник
Почетник
nicer_girl


Број на мислења : 16
Години: : 27

Сте плачеле ли за вашата љубов..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сте плачеле ли за вашата љубов..?   Сте плачеле ли за вашата љубов..? EmptyПет Jул 10, 2009 1:44 pm

Не ПлаЧам .. А ВРаЌам ДуПло !! Среќен Среќен Среќен Среќен :P :P Среќен
Вратете се на почетокот Go down
Manutdgirl
Почетник
Почетник
Manutdgirl


Број на мислења : 8

Сте плачеле ли за вашата љубов..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сте плачеле ли за вашата љубов..?   Сте плачеле ли за вашата љубов..? EmptyПет Jул 10, 2009 5:29 pm

da kako luda za nekoja budala koja ne vredi i seuste placam za nego
Вратете се на почетокот Go down
Bubo
Администратор
Администратор
Bubo


Број на мислења : 286
Години: : 27

Сте плачеле ли за вашата љубов..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сте плачеле ли за вашата љубов..?   Сте плачеле ли за вашата љубов..? EmptyПет Jул 10, 2009 5:36 pm

Manutdgirl латиницата е забранета на форумот...Пишувај кирилица...Види во мојот потпис како да пишуваш...Претходниот пост ти беше избришан поради латиницава!
Вратете се на почетокот Go down
slave_7
Двоен Модератор
Двоен Модератор
slave_7


Број на мислења : 144

Сте плачеле ли за вашата љубов..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сте плачеле ли за вашата љубов..?   Сте плачеле ли за вашата љубов..? EmptyСаб Jул 11, 2009 1:51 am

Manutdgirl напиша:
da kako luda za nekoja budala koja ne vredi i seuste placam za nego

за горан,влатко или некој сосема трет?

ПС:ПИШУВАЈ КИРИЛИЦА
Вратете се на почетокот Go down
slave_7
Двоен Модератор
Двоен Модератор
slave_7


Број на мислења : 144

Сте плачеле ли за вашата љубов..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сте плачеле ли за вашата љубов..?   Сте плачеле ли за вашата љубов..? EmptyСаб Jул 11, 2009 1:51 am

slave_7 напиша:
Manutdgirl напиша:
da kako luda za nekoja budala koja ne vredi i seuste placam za nego

за горан,влатко или некој сосема трет? Насмевка

ПС:ПИШУВАЈ КИРИЛИЦА
Вратете се на почетокот Go down
Skorpion
Почетник
Почетник
Skorpion


Број на мислења : 35
Години: : 31

Сте плачеле ли за вашата љубов..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сте плачеле ли за вашата љубов..?   Сте плачеле ли за вашата љубов..? EmptyСаб Jул 11, 2009 10:37 am

Не никако............. Хаха
Вратете се на почетокот Go down
Manutdgirl
Почетник
Почетник
Manutdgirl


Број на мислења : 8

Сте плачеле ли за вашата љубов..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сте плачеле ли за вашата љубов..?   Сте плачеле ли за вашата љубов..? EmptyСаб Jул 11, 2009 4:26 pm

slave_7 напиша:
Manutdgirl напиша:
da kako luda za nekoja budala koja ne vredi i seuste placam za nego

за горан,влатко или некој сосема трет?

ПС:ПИШУВАЈ КИРИЛИЦА

Не е битно веке за кој,важно полека се опоравувам ама никогаш повеке нема да бидам истата Тажен
Вратете се на почетокот Go down
AneToO
Почетник
Почетник
AneToO


Број на мислења : 9
Години: : 27

Сте плачеле ли за вашата љубов..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сте плачеле ли за вашата љубов..?   Сте плачеле ли за вашата љубов..? EmptyСаб Jул 18, 2009 2:35 am

Не сум плачала.не се нервирам за тие луѓе само одам напред
Вратете се на почетокот Go down
mario-arsenal
Почетник
Почетник
mario-arsenal


Број на мислења : 12

Сте плачеле ли за вашата љубов..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сте плачеле ли за вашата љубов..?   Сте плачеле ли за вашата љубов..? EmptyПон Jул 27, 2009 12:02 am

НЕ ЗАСЕГА
Вратете се на почетокот Go down
angela
Почетник
Почетник
angela


Број на мислења : 1

Сте плачеле ли за вашата љубов..? Empty
ПишувањеПредмет: da   Сте плачеле ли за вашата љубов..? EmptyСре Jул 29, 2009 8:31 pm

Bubo напиша:
Не...Никако..
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Сте плачеле ли за вашата љубов..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сте плачеле ли за вашата љубов..?   Сте плачеле ли за вашата љубов..? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Сте плачеле ли за вашата љубов..?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Секс, Љубов или Секс и Љубов?
» Дали верувате во љубов на прв поглед?

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Комарец :: Стил на Живот :: Љубов-
Отиди до: