Комарец
Добредојдовте на Комарец Форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup

Go down 
АвторПорака
Фликси
Двоен Модератор
Двоен Модератор
Фликси

Број на мислења : 185
Години: : 22

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup Empty
ПишувањеПредмет: Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup   Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup EmptyВто Jул 28, 2009 3:36 pm

Бидејки сме малку членови еве еден мал куп
Значи ке се натпреваруваат 4 играчи а 2 групи.Првите од двете групите влегуваат финале,а ке се игра Дома-Гости
Групите ге имаат по 2 натпреварувачи
1.Фликси
2.
3.
4.

_________________
БИДЕТЕ МАКЕДОНЦИ-ПИШУВАЈТЕ КИРИЛИЦА

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup 2u8aq9c
Вратете се на почетокот Go down
stolee
Администратор
Администратор
stolee

Број на мислења : 216

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup Empty
ПишувањеПредмет: Re: Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup   Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup EmptyВто Jул 28, 2009 4:13 pm

2. Stolee

_________________
Бидете Македонци и пишете Кирилица!!

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup 2u8aq9c
Вратете се на почетокот Go down
https://klik.macedonianforum.net
Фликси
Двоен Модератор
Двоен Модератор
Фликси

Број на мислења : 185
Години: : 22

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup Empty
ПишувањеПредмет: Re: Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup   Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup EmptyВто Jул 28, 2009 5:53 pm

1.Фликси
2.Stolee
3.
4.

_________________
БИДЕТЕ МАКЕДОНЦИ-ПИШУВАЈТЕ КИРИЛИЦА

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup 2u8aq9c
Вратете се на почетокот Go down
slave_7
Двоен Модератор
Двоен Модератор
slave_7

Број на мислења : 144

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup Empty
ПишувањеПредмет: Re: Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup   Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup EmptyВто Jул 28, 2009 5:58 pm

3.slave_7
Вратете се на почетокот Go down
Фликси
Двоен Модератор
Двоен Модератор
Фликси

Број на мислења : 185
Години: : 22

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup Empty
ПишувањеПредмет: Re: Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup   Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup EmptyВто Jул 28, 2009 5:59 pm

1.Фликси
2.Stolee
3.slave_7
4.Уште еден Ајде

_________________
БИДЕТЕ МАКЕДОНЦИ-ПИШУВАЈТЕ КИРИЛИЦА

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup 2u8aq9c
Вратете се на почетокот Go down
Фликси
Двоен Модератор
Двоен Модератор
Фликси

Број на мислења : 185
Години: : 22

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup Empty
ПишувањеПредмет: Re: Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup   Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup EmptyВто Jул 28, 2009 10:05 pm

1.Фликси
2.Stolee
3.slave_7
4.MilaneloОдиграјте по двапати,дома и гости,изиграјте до петок,а Сабота Финале

_________________
БИДЕТЕ МАКЕДОНЦИ-ПИШУВАЈТЕ КИРИЛИЦА

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup 2u8aq9c
Вратете се на почетокот Go down
stolee
Администратор
Администратор
stolee

Број на мислења : 216

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup Empty
ПишувањеПредмет: Re: Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup   Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup EmptyВто Jул 28, 2009 10:19 pm

Koга се пријави Миланело? Не гледам да пишал на темата!! Насмевка

_________________
Бидете Македонци и пишете Кирилица!!

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup 2u8aq9c
Вратете се на почетокот Go down
https://klik.macedonianforum.net
Фликси
Двоен Модератор
Двоен Модератор
Фликси

Број на мислења : 185
Години: : 22

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup Empty
ПишувањеПредмет: Re: Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup   Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup EmptyВто Jул 28, 2009 10:24 pm

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup 38279641

Ми рече да го пријавам Насмевка

_________________
БИДЕТЕ МАКЕДОНЦИ-ПИШУВАЈТЕ КИРИЛИЦА

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup 2u8aq9c
Вратете се на почетокот Go down
stolee
Администратор
Администратор
stolee

Број на мислења : 216

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup Empty
ПишувањеПредмет: Re: Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup   Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup EmptyВто Jул 28, 2009 10:58 pm

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup 70alvo

Stolee vs slave_7 (два натпревари)

Фликси vs Milanelo (два натпревари)

_________________
Бидете Македонци и пишете Кирилица!!

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup 2u8aq9c
Вратете се на почетокот Go down
https://klik.macedonianforum.net
Фликси
Двоен Модератор
Двоен Модератор
Фликси

Број на мислења : 185
Години: : 22

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup Empty
ПишувањеПредмет: Re: Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup   Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup EmptyВто Jул 28, 2009 11:27 pm

stolee напиша:
Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup 70alvo

Stolee vs slave_7 (два натпревари)

Фликси vs Milanelo (два натпревари)
Еј,ај научи меда правам табели

_________________
БИДЕТЕ МАКЕДОНЦИ-ПИШУВАЈТЕ КИРИЛИЦА

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup 2u8aq9c
Вратете се на почетокот Go down
М@CED()NIA W{}LVE$
Модератор
Модератор
М@CED()NIA W{}LVE$

Број на мислења : 147

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup Empty
ПишувањеПредмет: Re: Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup   Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup EmptyСаб Aвг 01, 2009 4:25 pm

ќе играте или канта ?
Вратете се на почетокот Go down
stolee
Администратор
Администратор
stolee

Број на мислења : 216

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup Empty
ПишувањеПредмет: Re: Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup   Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup EmptyНед Aвг 02, 2009 4:23 pm

Отиде во канта оваа, подобро е така Намигнува

_________________
Бидете Македонци и пишете Кирилица!!

Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup 2u8aq9c
Вратете се на почетокот Go down
https://klik.macedonianforum.net
Sponsored content
Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup Empty
ПишувањеПредмет: Re: Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup   Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Pro Evolution Soccer 6-Mini Cup
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Комарец :: Комарец :: Канта-
Отиди до: