Комарец
Добредојдовте на Комарец Форум!
Комарец
Добредојдовте на Комарец Форум!
Комарец
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Благо..

Go down 
+3
Bubo
PATO_007
Skorpion
7 posters
АвторПорака
Skorpion
Почетник
Почетник
Skorpion


Број на мислења : 35
Години: : 31

Благо.. Empty
ПишувањеПредмет: Благо..   Благо.. EmptyНед Jул 12, 2009 5:32 am

Дали сте и колку сте зависници од благо?
Вратете се на почетокот Go down
PATO_007
Двоен Модератор
Двоен Модератор
PATO_007


Број на мислења : 398
Години: : 30

Благо.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Благо..   Благо.. EmptyНед Jул 12, 2009 8:36 am

Не сум ама баш ич зависник од благо.Во една недела само 1-2 пробувам благо онака ради реда што би се рекло.
Вратете се на почетокот Go down
Bubo
Администратор
Администратор
Bubo


Број на мислења : 286
Години: : 27

Благо.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Благо..   Благо.. EmptyНед Jул 12, 2009 11:40 am

Јас сум голем зависник од благо...Да има цела соба со благо ке изедамНасмевкаНасмевка
Вратете се на почетокот Go down
Skorpion
Почетник
Почетник
Skorpion


Број на мислења : 35
Години: : 31

Благо.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Благо..   Благо.. EmptyНед Jул 12, 2009 1:00 pm

И јас сум исти за благо душа давам... Насмевка
Вратете се на почетокот Go down
stolee
Администратор
Администратор
stolee


Број на мислења : 216

Благо.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Благо..   Благо.. EmptyНед Jул 12, 2009 1:13 pm

Зависен сум од благо, нема ден а да не ставам нешто благо во устата НасмевкаНасмевка
Вратете се на почетокот Go down
https://klik.macedonianforum.net
GemmaAtkinson
Двоен Модератор
Двоен Модератор
GemmaAtkinson


Број на мислења : 151

Благо.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Благо..   Благо.. EmptyНед Jул 12, 2009 1:31 pm

ОБОЖАВААААААААМ
Вратете се на почетокот Go down
ROCK ON
Двоен Модератор
Двоен Модератор
ROCK ON


Број на мислења : 200
Години: : 27

Благо.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Благо..   Благо.. EmptyСаб Jул 25, 2009 5:48 pm

И така и така.....
Вратете се на почетокот Go down
Mikiyo San
Администратор
Администратор
Mikiyo San


Број на мислења : 228
Години: : 27

Благо.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Благо..   Благо.. EmptyНед Jул 26, 2009 12:47 pm

да Да да...јадам благо мн..зависен сум..мх мх мх..милинаНасмевка
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Благо.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Благо..   Благо.. Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Благо..
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Благо или кисело јаболко

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Комарец :: Стил на Живот :: Исхрана-
Отиди до: