Комарец
Добредојдовте на Комарец Форум!
Комарец
Добредојдовте на Комарец Форум!
Комарец
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Пејсажи(Ваши дела)

Go down 
3 posters
АвторПорака
Borce
Форумџија
Форумџија
Borce


Број на мислења : 58

Пејсажи(Ваши дела) Empty
ПишувањеПредмет: Пејсажи(Ваши дела)   Пејсажи(Ваши дела) EmptyНед Jул 12, 2009 2:26 am

На оваа тема ставајте пејсажи сликани со вашиот фотоапарат!
Вратете се на почетокот Go down
Ljube-AcMilan
Почетник
Почетник
Ljube-AcMilan


Број на мислења : 35
Години: : 29

Пејсажи(Ваши дела) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пејсажи(Ваши дела)   Пејсажи(Ваши дела) EmptyСре Jул 15, 2009 12:20 am

а како се ставаат?
Вратете се на почетокот Go down
ROCK ON
Двоен Модератор
Двоен Модератор
ROCK ON


Број на мислења : 200
Години: : 27

Пејсажи(Ваши дела) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пејсажи(Ваши дела)   Пејсажи(Ваши дела) EmptyНед Jул 26, 2009 12:22 am

Вратете се на почетокот Go down
ROCK ON
Двоен Модератор
Двоен Модератор
ROCK ON


Број на мислења : 200
Години: : 27

Пејсажи(Ваши дела) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пејсажи(Ваши дела)   Пејсажи(Ваши дела) EmptyПон Jул 27, 2009 7:25 pm

[img]Thanks to ImageShack for Free Image Hosting[/img]
Вратете се на почетокот Go down
ROCK ON
Двоен Модератор
Двоен Модератор
ROCK ON


Број на мислења : 200
Години: : 27

Пејсажи(Ваши дела) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пејсажи(Ваши дела)   Пејсажи(Ваши дела) EmptyПон Jул 27, 2009 7:37 pm

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Пејсажи(Ваши дела) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пејсажи(Ваши дела)   Пејсажи(Ваши дела) Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Пејсажи(Ваши дела)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Ваши Фотошоп креации

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Комарец :: Култура :: Фотографија-
Отиди до: