Комарец
Добредојдовте на Комарец Форум!
Комарец
Добредојдовте на Комарец Форум!
Комарец
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Што би одбрале да купите за цена до 15.000 евра?

Go down 
4 posters
АвторПорака
Borce
Форумџија
Форумџија
Borce


Број на мислења : 58

Што би одбрале да купите за цена до 15.000 евра? Empty
ПишувањеПредмет: Што би одбрале да купите за цена до 15.000 евра?   Што би одбрале да купите за цена до 15.000 евра? EmptyСаб Jул 11, 2009 1:19 am

Што би одбрале да купите за цена до 15.000 евра?
Ме интересира што мислите односно што предлагате за цена до 15.000 евра, пред се мислењата на оние кои веќе имаат таков автомобил, нивните искуства со него, неговите предности и недостатоци..
Инаку повод за темава ми даде тоа што имам намера да купам нова кола до наведената цена, секако ќе надевам неколку модели кои спаѓаат тука, пред се има две работи што ме интересираат најмногу, тоа се брзината и комфорноста во колата..
Тука спаѓаат моделите на Golf V, Golf VI, Fiat Bravo, Opel Astra, Kia Ceed, Mazda 3, Toyota Auris, Seat Ibiza, Seat Cordoba, Toyota Corolla..
Можеби некои од новиве заборавив, ама воглавно тоа е тоа.. и секако се работи за исклучиво нов автомобил..
Вратете се на почетокот Go down
stolee
Администратор
Администратор
stolee


Број на мислења : 216

Што би одбрале да купите за цена до 15.000 евра? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би одбрале да купите за цена до 15.000 евра?   Што би одбрале да купите за цена до 15.000 евра? EmptyСаб Jул 11, 2009 1:24 am

А да пишуваше поубави наслови? Насловот нема врска со напишаното во темата, и на оваа тема е променет насловот.
Вратете се на почетокот Go down
https://klik.macedonianforum.net
GemmaAtkinson
Двоен Модератор
Двоен Модератор
GemmaAtkinson


Број на мислења : 151

Што би одбрале да купите за цена до 15.000 евра? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би одбрале да купите за цена до 15.000 евра?   Што би одбрале да купите за цена до 15.000 евра? EmptyСаб Jул 11, 2009 2:01 pm

Фиат 500 ретро, каблиолет. ХАХА
Вратете се на почетокот Go down
PATO_007
Двоен Модератор
Двоен Модератор
PATO_007


Број на мислења : 398
Години: : 31

Што би одбрале да купите за цена до 15.000 евра? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би одбрале да купите за цена до 15.000 евра?   Што би одбрале да купите за цена до 15.000 евра? EmptyВто Jул 21, 2009 11:57 pm

Југо ама од оние брзите.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Што би одбрале да купите за цена до 15.000 евра? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би одбрале да купите за цена до 15.000 евра?   Што би одбрале да купите за цена до 15.000 евра? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Што би одбрале да купите за цена до 15.000 евра?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Комарец :: Спорт :: Автомобили и мотори-
Отиди до: