Комарец
Добредојдовте на Комарец Форум!
Комарец
Добредојдовте на Комарец Форум!
Комарец
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Што мислите која марка на телефон е најдобра???

Go down 
+6
stolee
GemmaAtkinson
Bubo
М@CED()NIA W{}LVE$
ROCK ON
nicer_girl
10 posters
АвторПорака
nicer_girl
Почетник
Почетник
nicer_girl


Број на мислења : 16
Години: : 27

Што мислите која марка на телефон е најдобра??? Empty
ПишувањеПредмет: Што мислите која марка на телефон е најдобра???   Што мислите која марка на телефон е најдобра??? EmptyПет Jул 10, 2009 2:26 pm

?????????? Јас Мислам ....... Нокиа или Сони Ериксон !!! Среќен Среќен Среќен Среќен Среќен
Вратете се на почетокот Go down
ROCK ON
Двоен Модератор
Двоен Модератор
ROCK ON


Број на мислења : 200
Години: : 27

Што мислите која марка на телефон е најдобра??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите која марка на телефон е најдобра???   Што мислите која марка на телефон е најдобра??? EmptyПет Jул 10, 2009 2:37 pm

СОни ериксон...а и нокиа не е лошо
Вратете се на почетокот Go down
М@CED()NIA W{}LVE$
Модератор
Модератор
М@CED()NIA W{}LVE$


Број на мислења : 147

Што мислите која марка на телефон е најдобра??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите која марка на телефон е најдобра???   Што мислите која марка на телефон е најдобра??? EmptyПет Jул 10, 2009 2:38 pm

јас мислам сони ериксно

п.с и пишувај убаво не една голема една мал буква
Вратете се на почетокот Go down
Bubo
Администратор
Администратор
Bubo


Број на мислења : 286
Години: : 27

Што мислите која марка на телефон е најдобра??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите која марка на телефон е најдобра???   Што мислите која марка на телефон е најдобра??? EmptyПет Jул 10, 2009 3:55 pm

Сони Ериксон!!
Вратете се на почетокот Go down
GemmaAtkinson
Двоен Модератор
Двоен Модератор
GemmaAtkinson


Број на мислења : 151

Што мислите која марка на телефон е најдобра??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите која марка на телефон е најдобра???   Што мислите која марка на телефон е најдобра??? EmptyПет Jул 10, 2009 4:54 pm

Нокиа- докажано дека се најквалитетни
Вратете се на почетокот Go down
stolee
Администратор
Администратор
stolee


Број на мислења : 216

Што мислите која марка на телефон е најдобра??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите која марка на телефон е најдобра???   Што мислите која марка на телефон е најдобра??? EmptyПет Jул 10, 2009 5:02 pm

Нокиа се најдобри, најквалитетни, една Недела држат батерија, и Сони Ериксон не се лоши ама според мене најдобри се Нокиите Насмевка
Вратете се на почетокот Go down
https://klik.macedonianforum.net
PATO_007
Двоен Модератор
Двоен Модератор
PATO_007


Број на мислења : 398
Години: : 30

Што мислите која марка на телефон е најдобра??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите која марка на телефон е најдобра???   Што мислите која марка на телефон е најдобра??? EmptyПет Jул 10, 2009 7:59 pm

Јас мислам дека Сони Ериксон се најдобри.
Вратете се на почетокот Go down
ROCK ON
Двоен Модератор
Двоен Модератор
ROCK ON


Број на мислења : 200
Години: : 27

Што мислите која марка на телефон е најдобра??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите која марка на телефон е најдобра???   Што мислите која марка на телефон е најдобра??? EmptyПет Jул 10, 2009 11:20 pm

Случајно така испаднало де....
Вратете се на почетокот Go down
Borce
Форумџија
Форумџија
Borce


Број на мислења : 58

Што мислите која марка на телефон е најдобра??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите која марка на телефон е најдобра???   Што мислите која марка на телефон е најдобра??? EmptyСаб Jул 11, 2009 8:19 pm

сони ериксон и нокиа мислам
Вратете се на почетокот Go down
Ljube-AcMilan
Почетник
Почетник
Ljube-AcMilan


Број на мислења : 35
Години: : 29

Што мислите која марка на телефон е најдобра??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите која марка на телефон е најдобра???   Што мислите која марка на телефон е најдобра??? EmptyСре Jул 15, 2009 12:21 am

Сони ериксон
Вратете се на почетокот Go down
bojan-Acmilan
Почетник
Почетник
bojan-Acmilan


Број на мислења : 21

Што мислите која марка на телефон е најдобра??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите која марка на телефон е најдобра???   Што мислите која марка на телефон е најдобра??? EmptyПон Jул 20, 2009 8:40 pm

soni erikson , nokia i I phone
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Што мислите која марка на телефон е најдобра??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите која марка на телефон е најдобра???   Што мислите која марка на телефон е најдобра??? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите која марка на телефон е најдобра???
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Која ви е омилена марка ?
» Каков мобилен телефон користите и колку е добар???
» Која репрезентација има најдобар напад
» Која репрезентација има најдобара средина
» Која ви е омилена странска телевизија?

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Комарец :: Компјутери и Технологија :: Мобилни телефони-
Отиди до: