Комарец
Добредојдовте на Комарец Форум!
Комарец
Добредојдовте на Комарец Форум!
Комарец
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Со или без брада?

Go down 
5 posters
АвторПорака
slave_7
Двоен Модератор
Двоен Модератор
slave_7


Број на мислења : 144

Со или без брада? Empty
ПишувањеПредмет: Со или без брада?   Со или без брада? EmptyПет Jул 10, 2009 2:17 am

па момци какви одете вие?се бричете често или не?или можеби имате уметничка брада?
и девојки вам какви машки најмногу ви се допагаат?
Вратете се на почетокот Go down
PATO_007
Двоен Модератор
Двоен Модератор
PATO_007


Број на мислења : 398
Години: : 30

Со или без брада? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со или без брада?   Со или без брада? EmptyПет Jул 10, 2009 8:18 am

Па се бричам еднаш неделно ама убаво е ако имаш и некоја замисла за така убаво брадиче како овие во филмовите што ги прават.СО СТИЛ.
Вратете се на почетокот Go down
~ Моне ~
Почетник
Почетник
~ Моне ~


Број на мислења : 31
Години: : 28

Со или без брада? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со или без брада?   Со или без брада? EmptyПет Jул 10, 2009 12:03 pm

НЕ за машките со брада Насмевка ..
едноставно мразам мушки со брада ... ептен ..
се доближуеш да се поздравиш со него .. и он те земе те разбоцка .. абе шо да ти кажуем :S ....
Вратете се на почетокот Go down
GemmaAtkinson
Двоен Модератор
Двоен Модератор
GemmaAtkinson


Број на мислења : 151

Со или без брада? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со или без брада?   Со или без брада? EmptyПет Jул 10, 2009 2:55 pm

Брада-НИКАКО. Грдо е
Вратете се на почетокот Go down
ROCK ON
Двоен Модератор
Двоен Модератор
ROCK ON


Број на мислења : 200
Години: : 27

Со или без брада? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со или без брада?   Со или без брада? EmptyЧет Jул 23, 2009 9:49 pm

Нејкам брада...ама за кој како
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Со или без брада? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Со или без брада?   Со или без брада? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Со или без брада?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Комарец :: Стил на Живот :: Мода и Убавина-
Отиди до: